Toeta ELFiTegutse!Online pood
Kontakt ELF Youtube's ELF Facebookis
Avaleht » Annetuskaart
Kingi sõbrale kaart ja ohustatud liigile heategu! Prindi

j6ulukaardid ELF 640x120

 

 

Osta annetuskaart!

 

Annetuskaart on kahekordne kingitus, millega saab korraga rõõmustada nii kaardisaajat kui ühte Eestimaa ohustatud liiki. Musta-toonekure, alpi-tumekoi ja niidurüdi kaardid on saadaval mitmes erinevas vääringus ning neid saab osta

Rahva Raamatu e-poest siia vajutades.

 

 

 

Kelle heaks annetusi kogutakse?

 

 Inimpelglikku ja salapärast must-toonekurge on muistsetest aegadest peetud pühaks linnuks. Tema käekäik Eestis ei ole kiita - pesapaiku jääb üha vähemaks ning pahatihti ei jagu poegade kasvatamiseks toitu. Sinu toetus aitab Eestimaa Looduse Fondil koos vabatahtlikega selle vägeva linnu toitumisalasid korrastada ja ta poegadele vajalikku nokaesist tagada.
 
 
Haruldase liblika alpi-tumekoi ainus teadaolev elupaik maailmas asub Saaremaal Kogulas. Võib juhtuda, et tema saatus liigina otsustatakse just seal. Sinu toetus aitab Eestimaa Looduse Fondil kaitsta liblikat ja tema elupaika Saaremaal.
 
 
 

Veel 20. sajandi keskpaigas Eestis laialdaselt levinud niidurüdisid on praeguseks nii vähe, et liik võib Eestis õige pea välja surra. Annetuskaardiga toetad Eestimaa Looduse Fondi, et saaksime ühes talgulistega jätkata rüdi elupaikade taastamist.
Täpsemalt neist liikidest ja sellest, mida annetuste eest seni tehtud on, loe siit.

 

 

 

Kuidas annetuskaardid valmisid? 

Kaartide valmimisele ja levimisele on kaasa aidanud hulk inimesi. 
Illustratsioonid joonistas ning kaardid ja bännerid kujundas 
vabatahtlik 
Maria Kooskora
K
aardid trükkis toetusena Kroonpress
Kaarte aitab tasuta levitada Rahva Raamat.

 

 Edasiarendused rätsepatööna 

Annetuskaardi edasiaarendused sobivad hästi ka ühiskingituseks või ettevõtte pühadekaardiks. Sellise sooviga kirjuta Siim Kuresoole   See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.  .

 

Aita kaasa annetuskaartide levitamisele 

Aita tutvustada annetuskaarte veebis, sotsiaalvõrgustikes või mujal, 
valmis kujundused leiad siit.  

 

Kui soovid annetuskaarte vaheltkasuta vahendada oma poes, kollektiivis või mistahes muul moel, siis võta meiega julgesti ühendust! 
See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.  või See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud.