Toeta ELFiTegutse!Online pood
Kontakt ELF Youtube's ELF Facebookis
Avaleht » ELFi lugu » ELFist
ELFi E-POOD Prindi

1elf
Ostes neid kaupu, toetad ELFi tegevust looduse kaitsel ja hoidmisel.

ELFi lendorava T-särgid Reet Ausilt

ELF sargid v -2

Reet Aus disainis ELFile 25 aasta juubeli puhul uued T-särgid, mille rinna peal liugleb ELFi vapiloom - lendorav. Lendorava särki kandes toetad nii ELFi kui lendoravat!

T-särk on hall, rinnal olev lendorav ning selja peal olev väike ELFi logo on rohelised.
Hetkel on alles veel naistesärke L suurusega*. Meestesärgid on kõik müüdud.* Endale või sõbrale sobiliku numbri valimisel soovitame arvestada sellega, et naiste särgid on tavapärasest suuremate mõõtmetega, meeste omad aga tavapärasest väiksemad (jõulisematele meestele soovitame suurust XL).  Kui sulle sobiv number on parasjagu puudu, võid meile oma särgisoovist siiski teada anda - kui huvi särkide vastu on suurem, plaanime neid juurde tellida.

T-särgi hind on 25 eurot.  

Oma särgi soovist (mis suurus, kas naiste või meeste särk, kus/kuidas soovid kätte saada) palume kirjutada aadressil  See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. , seejärel saadame täpsemad juhised. Särgi saab kätte ELFi kontorist (Lai 29, Tartu) või pakiautomaadist - viimasel juhul lisandub särgi hinnale paki saatmise tasu (Omnivaga riigisisese paki saatmise hind 2.89, automaatide asukohad: https://www.omniva.ee/abi/kaart).

Reet Aus on Eesti moedisainer, kes valmistab rõivaid keskkonnasõbralikul upcycle põhimõttel. Lendorava T-särkide valmistamisel on kasutatud 91% vähem vett ning 81% vähem energiat. Loe lähemalt: http://www.reetaus.com/

ELFi annetuskaardid

Sinu abi vajavad niidurüdi, haruldane liblikas alpi-tumekoi ja must-toonekurg . Osta jõulukingiks või mõneks muuks sobilikuks puhuks annetuskaart ning aita taastada ohustatud liikide elupaiku Eesti looduses!

4 kylge koos

Vali kaardi annetussumma*:

must-toonekure kaart - 5 või 10 eurot

liblika kaart - 5 või 10 eurot

rüdi kaart   - 5 või 20 eurot

* Sinu annetatud summa on kaardil kirjas

Kust saan kaardi osta?

- Tartu loodusmajast - Lille 10, E – R kell 9–18

- ELFi kontorist Tartus - Lai 29, E – R kell 10–17

 - Rahva Raamatu e-poest  

Kelle heaks annetused lähevad?

Selle haruldase liblika Scythris penicillata ainus tänapäeval teadaolev elupaik maailmas asub Saaremaal Kogulas. Seega on selle pisikese liblika saatus usaldatud meie kätte. Sinu toetus aitab Eestimaa Looduse Fondil kaitsta liblikat ja tema elupaika.

Niidurüdi annetuskaardiga toetad nende vahvate pikanokaliste lindude elupaikade taastamist, nii saavad nad muretult Eestis pesitseda. Veel 20. sajandi keskpaigas Eestis laialdaselt levinud rüdisid on praeguseks nii vähe, et liik võib Eestis õige pea välja surra. Selle peamine põhjus on sobilike elupaikade kinnikasvamine rannaniitudel.

Must-toonekure annetuskaardiga toetad selle vägeva linnu toitumisalade korrastamist ja poegadele vajaliku toidulaua tagamist.

Rohkem infot annetuskaartide kohta: http://talgud.ee/annetuskaardid

 

Loodushäälte heliplaat

cd2 

CD "PASTORAAL helirännak põldudelt ja heinamaadelt" ("ESTONIAN PASTORAL - nature sounds from countryside"), Veljo Runnel.

Hind: 6.40€ / postikuluta

        7.50€ / postikuluga

CD tutvustav voldik PDF faili kujul

 

 

 

 Kuidas plaadi kätte saab?

 

Autokleepsud

1prygikast.gif

1loodus.gif

Hind: 1.60€ / postikuluta

        2.25€ / postikuluga

Mõõtmed: 5 cm x 49 cm

 

 

 

_____________________________________________________________________________________

 

Kuidas kleepsud ja plaadid kätte saab?

Posti teel kätte saamiseks

1) Tee ülekanne SA Eestimaa Looduse Fondi arvele

EE282200221005100292 (Swedbank) või EE691010102001506006 (SEB)

2) Saada oma ostusoov koos postiaadressiga See e-posti aadress on kaitstud spämmirobotide vastu. E-posti aadressi nägemiseks peab olema JavaSkripti kasutamine olema lubatud. või helista 7428 443

 

Kaupa saab osta ka ELFi Tartu kontorist tööpäeviti 9.30-17.00

 

 

 

1elf
Ostes neid kaupu, toetad Eestimaa Looduse Fondi tegevust looduse kaitsel ja hoidmisel.